[Röportaj/Çeviri] 2PM – Woman Seven Dergisi 2013 Röportajı

Fanları ve Japonyadaki hayranları ”Hottes Japonya” üyeleri akın akın toplandı.-3 saat 20 dakika-  ‘I ‘ll back ” başta olmak üzere ”Grown Albüm”leri dahil 28 şarkı ile performans sergilediler.

Japonlar onların 2.Japonca teklileri ‘I’m your man” için heyecanlılardı ve sırası geldiğinde 2PM ile beraber söylediler.O gün,konserleri Japonya’da 48 farklı tiyatro merkezinde canlı olarak gösterildi ve pek çok kişi 2PM i canlı gördüğü için heyecanlıydı.

”Şu anda titriyorum”
Deneyimli 2PM üyeleri 2 günlük Tokyo Dome konserleri ile Şangay başta olmak üzere, 5 farklı ülke ve 7 farklı şehirden 60,000 hayranı çekmeyi başardı.
Ve Taecyeon , heyecanla karışık korkusunu gösteren yukardaki açıklamayı yaptı.

Seul konserleride izleyicilerle yakın ilişki içinde ve eğlenceli olmuştu.Sunucu kısmıda kendi dillerinde olmuştu.Onlar Japonya’daki konserleri boyunca akıcı Japoncaları ile izleyenlerini aynı şekilde büyülediler.Bu aralar onların konuşkan taraflarıda gelişmiş. ”

Bizi ilk defa görmeye gelen fanlar için bir söz vereceğiz.Fanlar evlerine gitmeden önce herkesin bizim fanımız olmasına izin vereceğiz.” Wooyoung sürekli dilini dışarı çıkarıyor !!

Junho ile başlayarak,üyelerin yılın ikinci yarısında solo aktiviteleri olacak.Tutkulu ve seksi yönleri ile daha olgunlaşmış bir 2PM sizleri bekliyor!!

”Junho”
Fanların desteği ile dönecek ve ”Bende sizi seviyorum” diye bir adam gibi olacak.Büyük ölçüde onları memmun edecektir.Onun solo albümünün çıkışı 24 Temmuzda  “Kimi no koe (Your voice)” ile Japonya’da olacak.Heyecan verici bir dans şarkısı ile bizlerle olacak ~~

”Jun.K”
Bir çok hayranı onun dekoltesinden görünen göğüs kaslarına hayranlık besliyor!Hayranları için yazdığı söylenen ”Suddenly” şarkısı sırasında  salondaki tüm insanlar pür dikkatle onu dinlediler.

”Nichkhun”
24 Haziran onun 25.yaş günü.O gün grup üyeleri sahnede ona büyük bir doğum  günü kutlaması yaptı.Mumları üflerken ne dilek tuttun sorusuna ”Bu bir sır” diyerek cevap verdi.Başından sonuna kadar Nichkhun tıpkı bir Prens gibi gülümsemesini sürdürdü.

”Wooyoung”
Dans Makinası Wooyoung lakabıyla sahnedeki kelebek gibi süzülüşü ile hayranlarını kendine hayran bırakıyor.Hayranları en çok piyano ile bütünleşen sakin şarkılar söylemesinden etkileniyorlar.

“Taecyeon”
Sahnede bir fanın önünde eğildi ve ”I Cant ” sırasında fanın eline öpücük kondurdu.Hayranı o anda yere oturdu ve bir daha kalkamadı.

”Chansung”
O bayan dansçı ve beyaz bir eşarpla birlikte seksi dansını fanlarına sergiledi.Seyircilerden bol bol çığlık ve iç çekme sesleri yükseldi.Sahnesinin son kısmında ise gözlerinde yaşlar vardı …

Kaynak: rikakotsu, Heartfelt @JunkayStreet
Türkçe Çeviri:Umay@2PMTurkey
Siteden çeviri çıkarmak yasaktır

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s