[HAYRAN RAPORU] “One and a Half Summer” Çekimlerinden Khunnie

130725–1: Uzun süre güneş ışınlarına maruz kaldığından kampüsteki bank çok sıcaktı. Khun bunu umursamadı. Ama oturmasıyla, zavallı poposunu okşayarak kalkması bir oldu. Ve yüz ifadeleri o kadar şirindi ki kalbinizi eritebilirdi!

 

130725–2: Molada, Khun çok sıcakladı ve en büyük vantilatörün önüne geçti. Rüzgarın esişiyle eğlendi. Bir süre sonra dinlenme odasının yanındaki bir sandalyeye oturdu. Ve zaman zaman dönüp hayranlara baktı. Kahkaha sahnesini çekerken Khun gerçekten kahkahalara boğuldu ve mutlu bir şekilde “hahaha” dedi.

 

130725–3: Öğlende Khun ekoseli şeyler giymişti. Ve personelle konuşurken çok sesli bir kahkaha attı. Şu an inanılmaz derecede tatlı ifadelerle musluğu büküyor.

 

130725–4: Kıs kıs gülme sahnesini çekerken bütün hayranlar sustu. Yönetmen ”Tamadır” dediğinde herkes kahkahalara boğuldu. Khun o kadar utandı ki kulakları kıpkırmızı oldu. Arkasını dönüp kendi kendine güldü. Bazen de hayranlara el salladı. Çok tatlı.

 

130725–5: İlk günün çekimleri bitince Khun personeli eğilerek ve teşekkür ederek selamladı. Çok sıcakkanlı ve sevimliydi. Gülümseyen Khun hayranlara da el sallayıp veda etti.

 

130726–1: Yönetmen sadece bir çekimden sonra “Tamamdır” diyince Khun mutlu bir şekilde gülümsedi. O kadar sıcakkanlıydı ki personele xiexie/teşekkür ederim dedi.

 

130726–2: Merdivenlerden zıplama sahnesini çekerek yönetmen olmadığını söyledi ve açıklamak için Khun’un yanına gitti. Khun ne dediğini anlayınca güldü ve herkesten özür diledi. Ara verildiğinde asistanına personel için 4 büyük kahve almasını söyledi. Ne sıcakkanlı bir çocuk ama~!

 

Kaynak: NiceKhun
Çeviri: Busra S@2PMTURKEY

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s