[Haber] Nichkhun – “One And A Half Summer” Yapımcısının Söyleşisinden

5244f21190f56_zpsf0507988

Nichkhun’un yeni dizisi “One and a Half Summer”‘ın yapımcısının dizinin yapım aşaması ve oyuncular hakkında verdiği söyleşiden Nichkhun ile ilgili kesitler:

Soru: Oyuncu seçimindeki kriterleriniz ve nedenleri nelerdi? Özellikle Korelilerden pek çok değişik tarzda oyuncu var, Nichkhun’u seçme nedeniniz nedir?

Cevap: Prodüksiyon aşamasındayken her karakterin özel bir yönü olduğundan oyuncu seçimlerine oldukça iyi odaklandık. Oyuncuların oynayacakları karakterlerin özelliklerini taşımalarını istedik çünkü çekimler sırasında uğraşmadan rollerinin içine girebilsinler. Bir oyuncuya karar verildiğinde yapım ekibi o oyuncuyla konuşarak gerçek kişiliği hakkında bilgi edinerek onu karakterine hazırladı. Nichkhun, Çin doğumlu fakat Amerika’da büyümüş tipik bir Amerikalı erkek olan Zhang Hao karakterini canlandırıyor.  Nichkhun’un kendi geçmişi ve kişisel özellikleri Zhang hao karakteriyle oldukça benzeştiğinden bu rol için onu uygun gördük.

 Soru: Çin ve Kore’deki çekim teknikleri oldukça farklı. Bu yapım aşamasını nasıl etkiledi? Çekimler esnasında karşılaştığınız en büyük sorun neydi? Nasıl çözdünüz?

Cevap: Çekimlere başlamadan önce yaşadığımız en büyük endişe Nichkhun’un ilk defa Çin’e geliyor olmasıydı ve Çincesi pek akıcı değildi. İletişim konusunda yönetmen Zhang Lin Zi ile endişelendik fakat Nichkhun’un ifadeleri ve performansı oldukça tatmin ediciydi ve böylece bu endişemiz ilk çekimlerde uçup gitti.

Kaynak: CENTURY MEDIA, DIMESAUR@2ONEDAY.COM 

Çeviri: lahanakafa@2PMTurkishFans

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s