[Haber] ‘Votre Noir’de Hwang Chansung’un Oyunculuğu Övgü Topladı

201310100909774723_5255f311afd16_59_20131010092402

2PM grubunun üyesi Hwang Chansung, oyunculuk yeteneğini KBS’nin özel dizisi “Votre Noir”de sergileyerek sadık bir aşkın nasıl yaşanması gerektiğini gösterdi.

9 Ekim’de yayınlanan “Voter Noir”de, Hwang Chansung bir çetenin en küçük üyesi olan ve tehlikeli bir aşkın içinde kendini bulan Hyungjoo karakterini canlandırıyor.  

(Çn: Sonrası içerik hakkında bilgi içeriyor)  

Dizide Kim Hyungjoo (Chansung) bir çete üyesi. Bir kadına (Chae Jungahn) aşık oluyor. Bu kadın ise çeteyi araştıran bir savcının (Hong Kyoungin) eşidir. Aynı zamanda Hyungjoo’nun eski öğretmeni ve o zamanlar aşık olduğu kadındır. Hyungjoo’nun ise hala daha ona karşı hisleri vardır. Tüm bunların yanında Hyungjoo, bir adamın kendini aşkı için nasıl feda edebileceğini gösteriyor. Onu kendisine şiddet gösteren kocasından koruyabileceğini söylüyor ve kadına olan ilgisini ona söylüyor. Eğer isterse kendisine acı çektiren o adamı öldürebileceğini de söylüyor.

 Daha sonra ise Hwang Chansung çetesi tarafından savcının planıyla ihanete uğruyor. Ancak ölmeden önce bile yalnızca Cha Jungahn’a olan hislerini hatırlayarak aşkına olan sadakatini gösteriyor. Bu da izleyicilerin ikilinin romantik öpüşme sahnesini izlerken kalplerinin daha çok sızlamasına neden oluyor.

İzleyicilerin tepkisi ise “Hwang Chansung’un oyunculukta bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum.”, “Oyuncu Hwang Chansung’un yeniden keşfi.”, “Çok erkeksi.” şeklinde oldu.

Hwang Chansung’un ilk filmi “Red Carpet” ise çok yakında yayınlanacak.

Kaynak: mewolong@osen.co.kr

Çeviri: lahanakafa@2PMTurkishFans

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s