[Çeviri/Haber] Nichkhun ‘Kindaichi Davası Dosyaları’ında Rol Alacak

Yahoo, Oricon ve NTVZIP haberlerinden yapılmış bir derlemedir.

Posted Image

Kindaichi Davası Dosyaları: Özel Okul Hapishanesi Suçlularının Kapısı 
(Ç/N: Çeviri başlık)
2PM üyesi Nichkhun, NTV’nin 60. yılına özel çekilen Kindaichi Davası Dosyaları: Özel Okul Hapishanesi Suçlularının Kapısı dizisinde rol alacak. Dizide Nichkhun zeki ama sürekli alaya alınan hasta bir öğrenciyi canlandıracak. Bu karakter hikayenin ana karakterlerinden biri ve aynı zamanda dosyada anahtar rol oynayacak.
Nichkhun ilk defa bir Japon dizisinde oynayacağından elinden gelenin en iyisini yapacağına söz verdi ve herkesin kendisini desteklemesini istedi. Ayrıca bu dizide yer almanın yalnızca oyunculuğuna katkı yapacağını değil aynı zamanda farklı ülkelerden yeni oyuncularla arkadaşlık kurma fırsatı yakalamasına da neden olacağını belirtti. Söyleşi boyunca Nichkhun, erkek kardeşinin de Kindaichi Dosyaları’nı okumaktan keyif aldığını ve ondan öğrendiğini söyledi. Kardeşi ona bu proje için cesaretlendirici sözler söylemiş ve ayrıca diğer grup üyeleri de ona gıpta ettiklerini söylemişler. Ayrıca Nichkhun dizi çekerken diğer üyeleri çok özlediğini de söylüyor.
Kindaichi Davası Dosyaları: Özel Okul Hapishanesi Suçlularının Kapısı yalnızca bir bölümden oluşuyor ve 2014 yılının Ocak ayında yayınlanması planlanıyor. Dizideki diğer oyuncular ise Ryosuke Yamada (Hey!Say!Jump grubu üyesi), Haruna Kawaguchi ve Wu Chun (Farenheit) gibi isimler.
Serinin diğer bölümleri gibi bu da Asya’da pek çok ülkede aynı anda yayınlanacak, dizinin en büyük yapımcı  ortaklarından biri ise Malezya basınından bir şirket olan Media Prima.
Diğer bir yandan Nichkhun en sevdiği Japon yemeğinin suşi olduğunu, özellikle de tatlı karidesli olanı olduğunu belirtti. En sevdiği Japon oyuncu ise Ken Watanabe. Ayrıca Nichkhun söyleşisinde çok çalıştığı için çoğu zaman doğru düzgün yemek yemeye fırsatı olmadığını fakat dinlenme zamanlarında dışarıya çıkıp güzel yemekler yediğini söyledi.
Nichkhun, güzel bir gülüşü olan, ailesi hayatının önemli bir bölümünü oluşturan ve güçlü bir sorumluluk duygusuyla çok çalışan bir kadının ideal tipi olduğunu söyleyerek bu tarz kişilik özelliklerinin bir kadının dış görünüşünden daha önemli olduğunu söyledi. Eğer Japonya’da kız arkadaşıyla bir şeyler yapmak isterse bunun Tokyo Kulesi’ne çıkmak ve Tokyo Sukai Tsurī’ye çıkarak ayı izlemek olduğunu paylaştı.
Kaynak: YAYANai@KHUNTORIA奶教联合(JPN > CHN TRANS) ; dimes@2ONEDAY.com (CHN > ENG TRANS)
Çeviri: lahanakafa@2PMTurkishFans
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s