[Haber] Chansung ve Lee Kwang Soo “Five Brothers of Deoksuri”de Kardeş Olacaklar

Chansung
Lee Kwang Soo
 

Bu hafta çekimlerine başlanan film “Five Eagle Brothers” ya da diğer adıyla “Five Brothers of Deoksuri”nin oyuncu kadrosuna en son katılan oyuncular Lee Kwang Soo ve 2PM grubundan Chansung oldu.

Film, evlilik vesilesiyle bir araya gelen, karışık ilişkileri olan bir aileye odaklanıyor. Bu yeni ailede bir araya gelen kardeşler, birlikte olmak ve bir arada yaşamakla ilgili bir takım sıkıntılar yaşıyorlar.

Şarkıcı ve oyuncu Hwang Chansung, filmde Soo Geun rolünde karşımıza başrol olarak çıkıyor. Soo Geun, bir gün polis olabilmeyi hayal eden genç bir adamdır. Chansung daha önce de “Jungle Fish”de ve daha yakın bir zamanda ise “Level 7 Civil Servant” dizisinde milli güvenlik ajanı Gong Doha olarak karşımıza çıkmıştı. Oradaki fevri ve sinirli karakterinin aksine, bu filmde canlandırdığı Soo Geun karakteri iyi yürekli ve şefkatli biri. Ailesinin kıymetini iyi anlayan bir karakter.

Yapım şirketinin sözcüsünün yaptığı açıklamaya göre Hwang Chansung bu role “Level 7 Civil Servant” dizisindeki performansından ötürü seçilmiş.

Chansung hakkında “Bu filmde canlandıracağı rolünden genel beklenti onu daha da yukarılara taşıması olacaktır.” şeklinde konuşuyor şirket temsilcisi.

“I Hear Your Voice” dizisinde iyi yürekli Cha Kwan Woo’yu başarıyla canlandıran oyuncu Yoon Sang Hyun ise onun erkek kardeşi Soo Kyo’yu oynayacak. Ayrıca Yoon Sang Hyun daha önce de “Secret Garden” dizisinde Hallyu yıldızı Oska ve “My Fair Lady” dizisinde ise Yoon Eun Hye’nin aşkı Seo Dong Chan’ı canlandırmıştı.

Yapıma imzasını bu hafta atan Lee Kwang Soo’nun ise henüz hangi karakteri canlandıracağı hakkında kesin bir bilgi yok. Oyuncu kadrosunda yer bulan dört kardeşten sadece biri kaldığı için dedikodular oyuncunun bu kardeşlerden sonuncusu olacağı yönünde. Lee ayrıca şimdilerde eğlence programı “Running Man”de yer alıyor ve bunun yanında daha önceden pek çok dizi, film yapımlarında da yer almıştı. “Goddess of Fire: Jeonji”nin haşarı prensi Imhae’yi oynamayı daha yeni bitiren oyuncu ayrıca “Dating Agency: Cyrano,” “Nice Guy,” “City Hunter” ve “High Kick Through the Roof.” gibi dizilerde de yer almıştı. Son yapımında ise “Maritime Marco” animasyon filminde Marco’yu seslendirdi.

Anne ve babalarının evliliğiyle kardeş olan Chansung ve Yoon Sang Hyun’un diğer kardeşlerini ise oyuncular Song Sae Byeok ve Lee Alee canlandıracaklar. Song Sae Byeok “Sector 7”, “Doomsday Book” ve “Cyrano Agency” filmlerinde yer almıştı. Lee Alee ise “The King’s Dream” ve Lights and Shadows” dizilerinde yer almıştı.

“Five Eagle Brother” önümüzdeki yıl yayınlanacak.

Kaynak: KDramaStars

Çeviri: lahanakafa@2PMTurkishFans

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s