[STARCAST] 2PM Japonya Arena Tur’unda, Vakit 2PM Vakti!

Japonya’da mevsim 2PM mevsimi! 2PM’in ateşi, 2014’de Oricon’da 1. sıraya yerleşerek daha da arttı. Oricon günlük-haftalık listelerinde zirveye oynayan ve aynı zamanda Arena Tur’a çıkan 2PM’in artan ateşiyle mevsim daha da ısınıyor. Her ne kadar erkeksi ve karizma görünümleriyle her şeye hazırlıklı görünseler de konser turunun başlamasıyla heyecanlanmış görünüyorlar. 2PM’in kalp atışlarını dinlemeye ne dersiniz o halde?

Merhaba biz 2PM! Arena Tur’un başlamasıyla Kore ve Japonya arasında mekik dokuyoruz. Sizlerin keyifler nasıl?

2PM GENESIS OF 2PM Arena Tur’una 27 Ocak’da başladı ve Kore-Japonya arasında gidip geliyorlar. Japonya’da çıktıkları 4. ülke turunun heyecanıyla her zamankinden daha da enerji dolu gözüken grubun bu durumuna uzun zamandan beri hayranlarını yakından görme fırsatı bulmuş olmaları sebep gibi gözüküyor.

Arena Tur’un toplamda 5 şehirde, 14 konserle, 150.000 hayranın katılımıyla gerçekleşmesi bekleniyor. Nagoya ve Yokohama’daki konserleri tamamlayan 2PM, konser solonlarını tamamen dolduran hayranlarının göstermiş olduğu sıcacık sevgiyle kışın dondurucu soğuğunu unutmuş gibi gözüküyor.  Sıcaklığı siz de hissebiliyorsunuzdur sanırım? Herkes bir sonraki konseri merakla bekler durumda!

Arena Tur’dan bir sahne. Herkesin muhteşem desteği ve sevgisiyle turumuza devam ediyoruz.^^

Ocak ve Şubat ayında 2PM üyelerinin pek çoğunun doğum günü vardı. Nagoya’da Jun.K ve Junho’nun doğum gününü sürpriz bir doğum günü partisiyle ve Chansung’un doğum gününü ise Yokohama da hayranların hazırladığı sürpriz bir doğum günü partisiyle kutladık. Söylediklerine göre sürpriz bir doğum günü partisi beklemeyen bu üç üye de şaşırmışlardı. Doğum günü pastası sahneye geldiğinde tüm hayranlar doğum günü şarkısını söylediler ve üç üye de unutamayacakları bir doğum günü yaşadılar.

Bu Jun.K ve Junho’nun Nagoya’da kutlanan doğum gününden! JunJun kardeşlerin doğum gününü kutlayan hayranlar onlara unutamayacakları bir an yaşattılar!

Chansung’un doğum günü ise Yokohama’da kutlandı!  Konserden  sonra pastayla hoş bir fotoğraf çekildi.

Pasta mı? Konserden sonra hepsi afiyetle yendi.

O halde artık 2PM üyelerinin söylediklerini dinlemeye ne dersiniz? Bakalım unutamadıkları anlar nelermiş.

2PM sahneye çıkmadan önce kuvvet topluyor!

Taecyeon>

Benim için sahneye çıkmadan önceki andı. Arena tur uzun zaman önce tamamlanmıştı ve Japon hayranlarla konserimizde buluşmayı istiyordum, o yüzden hem benim hem de üyelerin beklentileri oldukça yüksekti. Bunun sahneye çıkmadan önce yaşadığımız tatlı bir tedirginlik olduğunu söyleyebilirim sanırım? Her birimiz kendi solo sahnelerimizi hazırlarken çok çalıştık.  Hayranların mutlu olduğunu görünce bizler de mutlu oluyoruz.

Jun. K>

Benim için Junho ve benim doğum günümüzün hayatımda ilk defa ortak olarak kutlanmasıydı. Nagoya’da hayranlarla konuşurken  pasta sahneye geldi bir anda ve tüm hayranlar birlikte doğum günü şarkısını söylemeye başladılar. Doğrsu Junho ve benim doğum günlerimiz çoktan geçmişti ama bizim için sürpriz bir parti hazırlamışlar. Pastanın yarısı Junho’nun rengi diğer yarısı ise benim rengimdi ve çok lezzetliydi. Ah.. Şimdi bile düşününce çok duygulanıyorum. 2PM’i her zaman seven ve destekleyen Hottestlara teşekkür ederim ^^

Nichkhun>

Yokohama’daki son performanstı, ailem Tayland’dan gelmişlerdi. Annem 2PM’in konserlerini Japonya’da sık sık izler fakat kız kardeşim ve erkek kardeşimin beni Japonya’da sahnede ilk defa izleyişleriydi. Bu yüzden daha iyi olmak istedim. Havalı gözükmeye çalışıyordum. Haha~ 3 gün üst üste konserimiz vardı ve ailemi doğru düzgün görme fırsatım olmadı çok meşgul olduğumdan fakat yine de ailem orada olduğundan daha çok kendime güvendiğimi  düşünüyorum =]

Wooyoung>

Arena Tur’a başladıktan yalnızca bir hafta sonra Oricon’un günlük ve haftalık listelerinde birinci olduğumuzu öğrenmemdi. Bizleri destekleyen hayranlarımıza ve ayrıca birlikte yürüdüğümüz üyelerime oldukça minnettarım.

Chansung>

Sahnede ilk şarkıya başladığımızda hayranlarımızın bağırışlarının duyulduğu an… Mutluluklarımızı, hüzünlerimizi ve insanın yüreğine dokunan duygularımızı paylaşabildiğimiz için çok mutluyum. Konser salonunda birlikte eğlenmemizin yanı sıra beni etkileyen bir an da hayranların gözlerine baktığımda gördüğüm o ifadeleri unutamamamdır. Bizleri seven hayranlarımızla birlikteyken sahnede olmayı daima seveceğim.

Junho>

15 konserlik Arena Tur’un beş konserlik bölümünü tamamladık ve performanslar çok iyi olduklarından Fukuoka Osaka ve Tokyo gibi şehirlerde bizi bekleyen konserlerimizi dört gözle bekliyorum ve çok heyecanlıyım. Sizlerle bir an önce buluşmayı istiyorum, bizim Hottestlarımız!

Muzlar ve  Chansung! Bekleme odasında birlikte(!) fotoğraf çekildiler!

2PM’in bu konser turu 3. Albümleri GENESIS OF 2PM albümünün Oricon ve Tower Record’da birinci olması haberleriyle daha da özel bir hal aldı. Nagoya konserinin bitiminden hemen sonra gelen Oricon günlük listesi birinciliği ve Yokohama konserinin ardından gelen Oricon haftalık listesi birinciliği haberleri ile 2PM üyeleri mutluluklarını gizleyemediler.

2PM> Haberleri duyduğumuz an tek düşünebildiğimiz bizi her zaman destekleyen Hottestlarımız, JYP ailemiz ve kendi ailelerimiz oldu. Herkes için ve birbirimiz için daha çok çalışmaya karar verdik. Teşekkürler. Yürekten duygularımızla! (Yumruklarını sıkarlar~)

2PM’in albümünün Japonya’da Oricon ve Tower Records’da aldığı birinciliklerle inanılmaz bir hal aldığı söleniyor. 2PM’in Japonya’da nasıl görüldüğüne bakmak için biz de Shibuya’da yer alan Japonya’nın en büyük müzik mareti Tower Records’a gidiyoruz!

2PM ve Yomiuri’deki reklam fotoğrafları

Ocak ayının sonunda 2PM’in üçüncü albümü GENESIS OF 2PM’in büyük tanıtım kampanyası, üyelerin Yomiuri gazetesinde yayınlanan reklam posterleriyle Japonya’nın dört bir yanına yayıldı. Shibuya’ya giderken 2PM’le ilk olarak Ginza’nın Sony binasında, Ginza istasyonunda karşılaştık.

Ve işte! Sonunda Shibuya istasyonuna vardık vardık. Yalnızca Shibuya istasyonunda değil ayrıca Marui alışveriş merkezinde , Shinjuku metrosu ve Tokyo’nun merkezine giden JR metrosu’nda da onlarla karşılaştık. Nereye giderseniz gidin her yer 2PM!

2PM ile Tokyo sokaklarında karşılaşmak değişik bir duygu!

Ve sonunda Shibuya’daki Tower Records!a geldik! 2PM’in ismi uzaktan bile okunabiliyor, daha kapıdan girmeden her yerde 2PM’i hissedebiliyorsunuz! Pek çok insan girişten başlayarak müzik dinliyor ve fotoğraf çekerek eğleniyor

Shibuya Tower Records 2PM’i görmeye gelen insanlarla dolu!

Shibuya Tower Records’un 1. Katında bir 2PM bölgesi var. Burada 2PM’in albümde giydiği kıyafetler, 2PM DVDleri ve dergileri yer alıyor. Girişte albümün fotoğraf çekimlerinde kullanılan kapı kurulmuş ve insanların 2PM şarkıları dinlerken fotoğraf çekilebilecekleri bir alan mevcut. 2. Katta yer alan Tower Records Cafe’de 2Pm içecekleri satılıyor. Sizler de ziyaret etmek istemez miydiniz?

2. katta yer alan kafede 2PM içecekleri satılıyor. Ziyaretçilerin girdiği kuyrukların sonu yok gibi. Üyeleri temsil eden altı içecek var; Şeftalili Wooyoung Mavisi (Mavi), Tutkulu Junho Çayı (Sarı), Kuşburnulu Jun.K Lattesi (Pembe) İrlanda Chansung Kahvesi (Siyah), Böğürtlenli Nichkhun Çayı (Kırmızı) ve Elmalı Taecyeon Çayı (Yeşil). İnsanlar içecekleri alabilmek için 30 dakika kuyrukta bekliyorlar ama içerken Hottest’ların yüzlerindeki mutluluk okunabiliyor.

2PM’in Japonya masalını nasıl buldunuz? 2PM, hayranların desteği ve sevgisiyle bu yeni yılda pek çok güzel tanıtım çalışmaları yapacak. Japonya’dan sonra Kore’de de gerçekleştirilecek olan müzik tanıtımlarını dört gözle bekliyor olacağız!

2PM> Bizleri daima destekleyen herkese teşekkür ederiz! Daha çok çalışacağız. Şimdilik 2PM’den bu kadar! Teşekkürler!

2PM üyelerinin imzaları okurlarımıza hediye~ +_+!!

Written by/Pictures/Video = JYP Entertainment

Kaynak: Starcast

Çeviri: 2PMTurkishFans

Reklamlar

One thought on “[STARCAST] 2PM Japonya Arena Tur’unda, Vakit 2PM Vakti!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s