[Haber] 2PM’in Kore’de Geri Dönüş Tarihi Nisan Mı?

1

2PM’in hedefi bu yılın ilk yarısında geri dönüş yapmak! Henüz bir tarih açıklanmış değil ama üyelerin bu yılın ilk yarısındaki dönüşe hazırlandıkları kesin!

Sports Korea’a göre grubun hedeflediği ay Nisan. Şirketin içinden alınan bilgiye göre çıkış şarkısına karar verilmiş. Şarkının tıpkı Hands Up gibi canlı bir dans şarkısı olacağı bilgisi var. Söylenenlere göre üyeler önümüzdeki ay klip çekimleri yapabilir ve Nisan’ın ortasında ise geri dönüş yapabilirler.

JYP Entertainment yetkilileri ise Nisan ayına karar verdikleri konusunu yalanlayarak Osen’e yaptıkları açıklamada “Geri dönüşe hazırlanıyorlar fakat programlarını iyi bir şekilde ayarlayabilmeleri için hala daha yapacak pek çok şeyleri var. Hedefimiz bu yılın ilk yarısında geri dönüş yapmak.” dedi.

Sports Seoul’a demeç veren başka bir şirket yetkilisine göre ise “Henüz hiç bir şeye karar verilmemiş olduğundan, 2PM’in Nisan ayında geri dönüş yapacağı dedikoduları doğru değil… 2PM’in şarkıları seçme üzerine çalıştığı doğru fakat çıkış şarkısına ya da geri dönüş tarihine karar verilmiş değil.”

2PM Japonya’da Arena Tur’daolduğundan, Wooyoung WGM programında yer aldığından ve aynı zamanda Taecyeon Very Good Times dizisinde oynadığından grubun müzik promosyonları yapması zorlaşacak gözüküyor.

Kaynak: allkpop

Çeviri: 2PMTurkishFans

Reklamlar

2 thoughts on “[Haber] 2PM’in Kore’de Geri Dönüş Tarihi Nisan Mı?

  1. ya jyp amca yanlış zamanlama yapıyosun ama neden ;_; geçen sene finallerim bütlerim varken dönmüştü bu sene de vizelerime denk gelecek haziranda dönsünler tatilde tadını çıkaralım ohhhh diye asfsdgfdg ayrıca daha turda bitmedi nereye dönüyosunuz ;_;

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s