[Haber] 2PM Chansung Japon Filmi Wasureyuki’de Başrol Oynayacak

img_1

2PM Chansung’un, 700,000 kopya satan “Saf Aşk Üçlemesi”nin yazarı Shindo Fuyuki’nin sinemaya uyarlanması uzun zamandır beklenen kitabı “Wasureyuki” de başrol olarak yer alacağı duyuruldu.

Hikaye “Eğer kış mevsiminin son karı yağarken bir dilek dilersen o dileğin gerçek olur.”  sözünün ışığında birbirine safça aşık olan bir kadın ve erkeğin hakkında.

Chansung filmde Japonya’ya bir değişim öğrencisi olarak dönen ve veteriner olarak çalışan Yoon Tae Oh rolünde yer alacak. Yoon Tae Oh’un yolu küçükken tanıştığı  Miyuki ile kesişecektir. Miyuki’yi ise Japon oyuncu Ito Ono canlandırıyor. Filmin çekimlerine 14 Mart günü Tokyo’da başlandı.

Chansung ile buluşan romanın yazarı oyuncu hakkında “Chansung benim için manevi bir değer taşıyan bu işte yer alacağı için derinden etkilendim.” şeklinde konuştu ve Japoncası hakkında “Chansung-kun, Japonca uzun cümleleri hemen hemen hiç hatasız söyleyebiliyor. Diğer taraftan, Japonca bir senaryoyu Kore alfabesi ile hatırlamak çok zor bir şey. Takdire değer olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Kore’de pek çok dizi ve filmde yer alan Chansung, daha önce de Japonya’da Kaito Royale dizisinde yer almıştı. Chansung filmde yer alması hakkında;

“Böyle harika bir yazar, yönetmen ile çalışacağım ve Oono Ito-san ile başrolde yer  alacağım için onur duyuyorum. Bu filmden çok şey öğrenecekmişim gibi hissediyorum. Bence harika bir iş olacak, Wasureyuki romanından uyarlanan bu filmi lütfen dört gözle bekleyin. Sizleri memnun edebilmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.” diye konuştu.

Chansung’u romantik bir filmde görmek için sabırsızlanıyor musunuz?

img_2 img_3

Fotoğraflar: wasureyuki.com (filmin resmi web sitesi)

Kaynak: allkpop, Chansung_Facts

Çeviri: schrodinger0211 @2PMTurkishFans

Reklamlar

One thought on “[Haber] 2PM Chansung Japon Filmi Wasureyuki’de Başrol Oynayacak

  1. Geri bildirim: [Bilgiler/Haberler] Chansung Wasureyuki Filmi | 2PM Turkey

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s