[Çeviri] Ekibin Ağzından 2PM ve Jakarta Konseri

Doğrusu 2PM’in konser biletleri tamamen satılmamıştı ama yönetim (JYPE) buranın en iyi duraklardan biri olduğunu kabul etti. Sebep neydi? Dış faktörlerden; hayranların bilet kuyruğu çok düzgündü, hepsi düzgünce sıradaydı ve sağlanan güvenlik iyiydi. İç faktörlerden; organizatörün sanatçıların tüm isteklerini yerine getirebilmesiydi. 

Ekip, her bir üyenin istediği şeyi bulup yerine getirebilmek için  iki buçuk saat boyunca market gezmek zorunda kaldı. Sanatçıların ekip tarafından sağlanması istenen beklenmedik pek çok isteği vardı ve ekip şükür ki yerine getirebildi isteklerini.

2PM ayrıca Jakarta’da kendini emniyette hissetti, hatta üyelerden bazıları güvenliğin azaltılmasını istedi. Hepsi oldukça güvende hissediyorlardı, öyle ki üyelerden biri sabah odasından kayboldu ve lobiye kahvaltı etmek için indiği ortaya çıktı, bu sırada güvenlik ekibi onu uzaktan izliyordu. Dün, üyelerden biri (Taecyeon) alış verişe gitmek için korumaların onunla gelmesini bile istemedi ama onun güvenliği için uzaktan izlenildi.

Tüm üyeler kibardılar, konser sonunda ekibe gülümseyip teşekkür ettiler; hatta korumalara bile. Aslında ekibin şarkıcılarla konuşması onlar sizinle konuşma başlatana yasaktı ama Taecyeon ekiple çokça sohbet etti, iletişim dil engeli olmadığı için daha da kolay oldu, çok da gürültücü biri idi haha

En konuşken üye ve “ayna gösterilmemesi gereken” diye vurguladığım üye Wooyoung’dı, hatta Kore’ye dönmeden önce birden bire ekipten istediği bir yemekle ekibi panikletti. Ekip hava alanında arandı ama Woo için yemeği bulamadılar çünkü o yemeği satan restorandan hava alanında yoktu.

En mükemmeliyetçi üye Jun. K’di. Provalar sırasında bile ekip bazı sahne düzenmelerini onun isteğine göre yeniden düzenlemek zorunda kaldı.

En sessiz üyeler Junho ve Nichkhun’du. Ekibin Nichkhun hakkında bir fikri olmasa da Junho kesinlikle çok yorgun gözüküyordu. 😦

Üyeler içinden ekiple en geçimli üyeler Wooyoung, Chansung ve Taecyeon’du. Ve Wooyoung’ın İngilizcesi harikaydı.

Ekip Wooyoung ile fotoğraf çekilmeyi başardı. Wooyoung konserden sonra banyo yaptıktan sonraydı ve ekip onun telefonunu tutarak giyinme odasının önünde bekliyordu.Wooyoung giyinme odasına gireceği sırada, etrafa bir şey ararmış gibi bakıyordu. Sonra ekip ona “Yardıma ihtiyacınız var mı?” diye sordu ve Wooyoung “Ah hayır hayır” dedi. Ekip “Selca” dedi ve Wooyoung “Elbette” dedi. Sonunda Wooyoung teşekkür eden kişi oldu ve hatta ekibin omzuna bile dokundu XD

Son olarak ise, yönetim konserden memnun kaldığını söyledi^^

credit: maulanaiqbal
Trans: nuneo2daKAY Çeviri: schrodinger0211 @2PMTurkishFans

Jakarta konseri belli olduğunda Taecyeon ve Chansung Jakarta’da kalmak için fazladan bir gün istemişler. Taecyeon biraz dinlenme zamanı istediğinden, Chansung ise Jakarta’da yaşayan bir arkadaşını ziyaret etmek istediğinden orada kalmış. Chansung’un bu arkadaşı kendisinin şu an başarılı olmasında rol oynayan bir arkadaşıymış.

credit: ninta_cs

CBWLSRiUcAABBHA

 

Odasından kaybolan kişi Chansung’muş.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s