[HABER] Yönetmenler 2PM ve GOT7’in Müzik Videoları Hakkındaki Açıklamaya Cevap Verdi

got7-2pmJYPEntertainment’in 2PM ve GOT7′in müzik videoları ve geri dönüşlerinin ertelenmesine dair resmi açıklamasından sonra açıklamada ismi geçen iki yönetmen durumu kendi açılarından anlattı.

Daha önce JYP Entertainment yaptığı açıklamada yönetmenlerin “sorumsuzca” tek taraflı olarak çekimlerin başlamasından kısa süre önce anlaşmayı bozduklarını söylemişti. JYPE ayrıca neden yaşadıkları zarardan dolayı yasal işlem başlatacağını bildirmişti.

Bununla birlikte, yönetmen Kim Ji Yong’un OSEN’e müzik videosunun konseptinin tarzına uymadığı için onu aradıklarından sonraki gün mütevazice teklifi reddettiğini bildirdi.

“JYP’den GOT7’ın müzik videosunu çekmem için teklif aldım. Çekim tarihi hakkında telefon üzerinden konuştuk ve sonraki gün müzik video planı e-mail yoluyla elime ulaştı.” dedi Kim Ji Yong. “Fakat müzik video hakkındaki dosya elime ulaşınca benim yapmak istediğim şeyden tamamiyle farklı olduğunu görünce mütevazice teklifi reddettim. O zaman henüz hiçbir şeyi kesin olarak kararlaştırmamıştık ya da belirli şeyler hakkında tartışmamıştık, hatta sözleşmeden bile bahsedilmemişti.”

Yönetmen şöyle devam etti: “Fakat bugün haberlerde ismim geçtiğini görünce çok şaşırdım. Gelecek kariyerim için endişeliyim. Korkarim ki ilişkimiz asılsız duyumlar ve abartılmış haberler nedeniyle düzeltilemez olacak.”

Kim Ji Yong ayrıca 2PM’in müzik videosunun yönetmeni Han Sa Min’in de teklifi aynı gün reddetmiş gibi gözüktüğünü fakat yönetmenle bir alkası olmadığını ve neden reddettiğini bilmediğini açıkladı. “Bu tesadüf yanlış anlaşılmayı beslemiş gibi gözüküyor. Umarım durum daha da kötüleşmez.”

Yönetmen Han Sa Min de aynı konuda OSEN’e konuştu. Söze şöyle başladı: “Ben bir ünlü bile değilim ve ismimin haberlerin odağı haline gelmesi çok saçma. Yıllardır müzik videoları çekiyorum ve görüşme aşamasında bir projeden vazgeçmek endüstride oldukça normal durum.”

Ayrıca yönetmen korkusunu da belirtti: “Sözleşme bile imzalamamış ya da çekim tarihlerini kararlaştırmamıştık fakat yasal işlem başlatılacağı haberleri korkutucu.  Diğer yönetmen [Kim Ji Yong] ile ilgili neler oluyor bilmliyorum ve benimle herhangi bir şekilde alakası yok.” Yönetmen Han Sa Min açıklamasını şöyle sonlandırdı: “Dürüst olmak gerekirse  konu hakkıjnda bir şey söylemek ya da herhangi bir tepki vermek istemiyorum.”

Güncelleme:

Yönetmenlerin açıklamasının ardından JYP Entertainment da OSEN’e açıklama yaptı “Yönetmen Kim Ji Yong’un tarafıyla konuştuk ve yanlış anlaşılma çözüldü. Yönetmen Han Sa Min’in tarafıyla yaptığımız konuşmalar hakkında bir basın açıklaması yapacağız.”

Kaynak

Çeviri: cessy0412 @2PMTurkishFans

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s