[Haber] 2PM’in Kardeşliği House Party Konserinde Işıldadı

image
2PM – Olympic Hall Gymnastics Arena(JYP Entertainment)

2PM hayranları ile sekiz yıllık beraberliğini hayranlarıyla birlikte “House Party” konserlerinde kutladı! Konser 27-28 Haziran’da Olimpik Park Spor Salonu’nda Seul’de gerçekleşti.

“Go Crazy”nin özel sahne efektleri ile sahnelendiği performansla başlayan konserde, 2PM eski hitlerinden olan “I Hate You” ile devam etti. Daha sonra ise yeni albümlerinden “Jump”, “Magic”i söyleyip parti şarkıları “Hands Up”ile bağladılar.

Sahne tüm salonun zeminine, hayranların arasından geçecek şekilde yollarla yayılmış bir şekilde kurulduğundan, üyeler performanslar sırasında seyircilerle sürekli iletişim içindeydiler. Konser boyunca 2PM, seyircilerin arasında bu yollar vasıtasıyla dolaşıp kalabalıkla sürekli göz kontağı kurarak ve onlara el sallayarak şarkılarını söyledi.

“Bu konseri yalnızca çıkış şarkımızın adı “My House” olduğu için “House Party” olarak adlandırmadık, ev partileri yakın olduğunuz insanlar için yapıldığından bu ismi verdik. Ve  bizler için sizler arkadaşlarımız ve ailemiz gibisiniz.” şeklinde konuştu Jun. K.

“Eminim burada bizleri daha önce sahnede hiç görmemiş kişiler vardır,” dedi Wooyoung ve ekledi “Eminim bugün konserin sonunda bizim hayranımız olacaksınız.”

image
2PM performs at the Olympic Hall Gymnastics Arena in Seoul (JYP Entertainment)

Konserin devamında “Come Back When You Hear This Song” ve “Only You” gibi romantik ve yumuşak şarkılar söylen grup kısa bir tanıtım videosu ile üçüncü ve seksi bölüme geçti. Bu bölüm 2PM’in yeni albümünün çıkış şarkısı “My House” ile açıldı.

Üçüncü bölümde sahne “My House” müzik videosundaki gibi görkemli bir sete dönüştü ve dönemeçli merdivenlerle tamamlandı. 2PM üyeleri kadın dansçılarla eşleşerek “A.D.T.O.Y”, “Not the Only One” ve “Good Man” şarkılarını söylediler.

“Good Man”den sonra hayranların çığlıklarına neden olan üyelerin kadın dansçılarla sandalyelerde, yataklarda ve duvarlarda yaptıkları dans figürleri yüzünden havadaki gerilim hissedilebiliyordu.

“Sizleri uyarmıştım, hatırlıyor musunuz? Konserimiz birazcık ateşli olabilir diye,” dedi Nichkhun “Good Man” performansından sonra. Şarkının yazarı Chansung’a kendini savunması için bir şans verildi ve o da “Şarkının performansının böyle seksi olması niyetinde değildim. Bu şarkı önderliği almak isteyen ve kadınının onu takip etmesini isteyen bir erkek hakkında olmalıydı.”dedi.

“Elbette sizleri kıskandırmak istemezdik, sizleri biraz sallantıda bırakalım,” diyen Wooyoung “Şimdi sizlerin kalplerini eritme zamanı.” şeklinde devam etti.

image
2PM performs at the Olympic Hall Gymnastics Arena in Seoul (JYP Entertainment)

2PM “Sexy Lady” ve “I’am Your Man” şarkılarının DJ performansı ile yorumlandığı bir bölüme başladı ve yüksek enerjili “Heartbeat”, “I’ll be Back”, “Hot” şarkılarıyla devam ederek 2PM’in çıkış şarkısı olan “10 out of 10” ile son ulaştılar. Encore  sahnesinde ise yeni albümlerinden “Hotter than Summer,”ı söylediler.

Diğer K-pop konserlerinin aksine üyeler herhangi bir solo şarkı söylemediler.

“2PM’de altımız varız.” dedi Jun. K ve ekledi “2PM grup olarak her birimizden önde gelir.”

“Solo sahne yapmamaya karar verdik bu akşam için, böylece gerçek 2PM’i sizlere daha çok grup olarak gösterebilecektik.” dedi Junho.

“Şu an evdeymişim gibi hissediyorum.” diyen aslen Tayland’lı olan Nichkhun “Burası her şeyin başladığı yer. İlk konserimizdeki halimizden çok daha iyiyiz şu anda değil mi. Büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz.” dedi.

“Yeni şarkılar yayınlamamız bugünlerdeki diğer şarkıcılardan daha uzun süre alıyor, bunu biliyoruz,” dedi Chansung ve devam etti “Her zaman bizleri beklediğiniz için minnettarız. Her zaman yalnızca elimizden gelenin en iyisini gösterebilmek için daima daha çok çalışacağız. Yalnızca bize güvenin ve bizi takip edin.”
Kaynak: Won Ho-jung (hjwon@heraldcorp.com)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s